O nas

20210616_122604

BRAMY-WYGRODZENIA

Jesteśmy producentem elementów
dla rolnictwa.

Witaj,

Cieszymy się ze nas odwiedziłeś, i znalazłeś się na stronie www.BRAMY-WYGRODZENIA.pl. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a następnie prosimy o kontakt telefoniczny.

Owszem, może zdarzyć się, że nie znalazłeś poszukiwanego produktu, ale nie musisz się martwić! Jesteśmy firmą produkcyjną, więc możemy go wyprodukować, uwzględniając wybrane przez Ciebie parametry:)

Na rynku pojawiliśmy się w roku 2012, lecz członkowie naszego Teamu posiadają znacznie bogatsze doświadczenie w metalu.

Od początku istnienia firma www.BRAMY-WYGRODZENIA.pl mieści się w Wielkopolsce, dokładnie położona jest we Wronkach (wieś Popowo) w niezbyt znaczącej odległości od Poznania.

Naszą misją jest zapewnienie gospodarzom możliwie największych profitów związanych z utrzymaniem ładu, porządku oraz dobrostanu zwierząt gospodarskich i bezpieczeństwa przy pracy z nimi. Stąd też nieprzerwanie od ponad 10 lat specjalizujemy się w wymyślaniu i produkowaniu pod Twoje skonkretyzowane potrzeby. By być TOPOWYM specjalistą nie wystarczy posiadanie fachu w rękach. Stąd też monitorujemy i badamy rynek rolniczy, uczestnicząc w rozmaitych targach, szkoleniach czy konferencjach.

Zdajemy sobie sprawę, że zabrzmi to banalnie, lecz wsłuchujemy się także w opinie naszych Klientów oraz szeroko rozumianego środowiska rolniczego. Dzięki temu potrafimy wyprodukować elementy, takie jak wygrodzenia, panele, bramy, korytarze przepędowe, gotowe zaganiacze dla bydła, paśniki lub też karmniki, które są dopasowane tak, jak sobie tego życzysz. Czytaj wprost – skroimy dla Ciebie produkt tak, jakbyśmy mieli dopasować Twój weselny smoking 😉

Ponadto, dbając o nieustanny rozwój marki www.BRAMY-WYGRODZENIA.pl, poszukujemy nowych rynków zbytu, a także nowych dostawców. Dzięki temu, że jesteśmy aktywni, dobieramy wysokiej klasy surowiec z rynków krajowych jak i wschodnich (np. z Ukrainy, która pomimo, iż jest objęta wojną potrafi produkować znakomitą stal). 

W przyszłości w dalszym ciągu będziemy dbać o to, by nasza marka cieszyła się niesłabnącym uznaniem w środowisku oraz w gronie zadowolonych Klientów oraz Partnerów Biznesowych.

Pamiętaj, by dobierając firmę, która ma dla Ciebie wykonać produkt lub usługę zaznajomić się z jej portfolio, możliwościami oraz jakością.

Dla nas stworzenie stabilnych wygrodzeń, paneli, bram, korytarzy przepędowych, gotowych zaganiaczy dla bydła, paśników lub też karmników to misja dająca gospodarzom poczucie komfortu, bezpieczeństwa, z zapewnieniem odpowiednich rozwiązań logistycznych.

Dzięki nam zyskujesz spokój i czas na realizację codziennych prac we własnym gospodarstwie.

Obsługując Klientów z odległych zakątków Polski czy kilku innych krajów europejskich wiemy, że terminowość, rzetelność oraz jakość produktu, wespół z budowaniem trwałych relacji międzyludzkich to klucz do sukcesu, którego Tobie i nam życzymy ! 😉